Семестриални такси за учебна 2024/2025 г.

• Биология и  управление на природните ресурси – 350 лева (за I, II, III и IV курс);
  • НУПЧЕ – 350 лева (за I, II, III и IV курс);
  • ПНУП – 350 лева (за I, II, III и IV курс).

Задължително към таксата се плащат и 5 лева за ползване на библиотеката на Филиала.

Срок за плащане на семестриалните такси – 30 септември 2024 година в банка ОББ – Кърджали.

Всички останали специалности и курсове, които не заплащат семестриална такса, следва да заплатят сумата от 5 лева за ползване на библиотеката на Филиала  при касиера в стая 220 и  да попълнят молба за продължаване на обучението.

Записването на първи семестър за учебна 2024/2025 г. е в стая 223 до 30 септември 2024 година.

Административните отговорници на курсовете трябва да съберат всички студентски книжки с вносна бележка за платена такса, а за всички останали курсове, които не заплащат семестриална такса, молба, в която да заявят продължаване на образованието си, и студентска книжка.